Kontakt

Vedení společnosti,
management sk. Kabát a Wanastowi Vjecy

Radek Havlíček
e-mail: radek@pink-panther.cz

Petr "Panki" Volek
e-mail: panki@pink-panther.cz

Výkonná produkce

Martin Litov
tel: +420 725 723 262
e-mail: martin@pink-panther.cz

Světla a osvětlovací technika

Petr Koutek
tel: +420 734 210 906
e-mail: petr.koutek@pink-panther.cz

Zvuk a ozvučovací technika

Tomáš Svoboda
tel: +420 777 579 376
e-mail: tomas.svoboda@pink-panther.cz

Nahrávací studio, zvuková postprodukce, muzikály

Petr Kuba
tel.: +420 605 719 595
e-mail: petr@pink-panther.cz

Grafické studio, tisková produkce

Romana Pešková
tel: +420 724 013 890
e-mail: romana@pink-panther.cz

Účetnictví, fakturace

Jitka Šachová
tel: +420 602 315 395
e-mail: jitka@pink-panther.cz

Štěpán Krump
tel: +420 602 217 407
e-mail: stepan@pink-panther.cz

Kontaktní a fakturační údaje

Pink Panther Agency s.r.o.
Za Fořtem 879/45
154 00 Praha 5
IČ: 27126285
DIČ: CZ27126285

Pink Panther Agency s.r.o. je vedená u Městského soudu v Praze, spisová značka C 98241


Veškeré zde uvedené kontakty nesouvisejí s provozem e-shopu na www.kabat.cz/eshop, pokud chcete kontaktovat e-shop, používejte e-mailovou adresu: eshop@kabat.cz.