Vyzvednutí e-vstupenky

Vstupenky

V první fázi (na podzim 2014) jsme spustili výhradně on-line prodej vstupenek. Od konce roku 2014 se vstupenky prodávají i v klasické papírové tištěné podobě. V tuto chvíli máte tedy tři možnosti:

1) e-ticket (elektronická vstupenka – tisk doma)
2) všechny O2 prodejny (klasická vstupenka)
3) síť Colosseum (klasická vstupenka)

On-line prodej vstupenek

Přednostně jsme spustili on-line prodej vstupenek, a nyní dochází i na tzv. klasické vstupenky. Je ale asi pravdou, že ne každý chce, popř. může platit on-line. On-line platba znamená, že dotyčný může platit z domova nebo třeba z kanceláře platební kartou, nebo převodem z účtu. Je to samozřejmě pohodlnější a rychlejší, protože nemusí opustit domov, a vstupenku „ e-ticket“ si doma, popř. v kanceláři vytiskne sám. S tímto e-ticketem dorazí na koncert, a my ho identifikujeme na základě „unikátního“ (neopakovatelného) čárového kódu.

Vstupenka

Tyto e-tickety se budou i nadále prodávat, ale výhradně přes vstup (barevné butony - bannery) na našich stránkách!

 

Klasické vstupenky

Pro ty, kteří nechtějí použít on-line prodej, je zde možnost zakoupit si klasickou papírovou vstupenku. Znamená to ovšem, že se budete muset vydat na jedno z prodejních míst, jehož adresu naleznete na stránce („klikněte“ na buton „O2 PRODEJNY nebo COLOSSEUM“, a tam se dozvíte, kde si můžete zakoupit vstupenku).

ZTPP - (osoby zvláště těžce postižené s průvodcem průkaz ZTP/P)
!!! PRODEJ ZTPP VSTUPENEK – POUZE V SÍTI COLLOSEUM !!!

Klasická tištěná vstupenka je v tuto chvíli i jediná možnost pro majitele průkazů tělesně postižených, s úrovní ZTPP. To jsou mimo jiné hlavně vozíčkáři. Pro ně platí u nás již zavedené pravidlo.
Majitel průkazu ZTPP zakoupí vstupenku v ceně 10,-Kč, a jeho doprovod (jedna osoba) musí mít plnohodnotnou vstupenku v cenové relaci nejlevnějšího stání 399,-Kč. Pro tyto hendikepované diváky bude stejně jako v předchozích letech připraven samostatný vchod (pokud to dispozice areálů umožní), a vytvořena platforma s nájezdem, ze které bude dobrý výhled na koncert.

Tento „bohužel“ jediný způsob prodeje ZTPP jsme zvolili hlavně z důvodu, abychom měli jasnou zpětnou kontrolu, že této kategorie nikdo nebude zneužívat, a my budeme zároveň znát počty předem. O kolik našich příznivců, nebo fanoušků se chceme postarat, a kolika lidem vč. doprovodu máme zajistit vyhovující - specifické podmínky.

Zpět na úvodní stránku...